Logo Dzwonek Sp. z o.o. - Usługi projektowe

O firmie

Specjalizujemy się w sporządzaniu projektów sieci wodociągowych i kanalizacyjnych, sieci i przyłączy gazowych, instalacji sanitarnych w budynkach usługowych, magazynowych i handlowych oraz instalacji sanitarnych w domach jednorodzinnych, które są konieczne przy ich budowie lub modernizacji.

 

Zainteresowały Cię wymienione w poprzednim zdaniu usługi?

 

Zależy Ci na uzyskaniu dostępu do wysokiej jakości opracowań, stanowiących punkt wyjścia dla realizowanych przez Ciebie przedsięwzięć? To doskonały moment, aby zapoznać się ze szczegółową charakterystyką poszczególnych elementów kompleksowej oferty firmy Dzwonek!

15 lat na rynku

 

Do kogo kierujemy świadczone przez nas usługi projektowe?

Głównym celem firmy Dzwonekjest zawsze zapewnianie najlepszych rozwiązań projektowych, bez względu na specyfikę realizowanego zlecenia, czy rodzaj budynku, dla którego przygotowywane jest tego typu opracowanie. Dlatego do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i zapewniamy fachową obsługę na kolejnych etapach współpracy. Zgodne z obowiązującymi przepisami oraz normami projekty sieci wodociągowych i kanalizacyjnych, sieci i przyłączy gazowych oraz instalacji sanitarnych przygotowujemy najczęściej dla firm budowlanych startujących w przetargach, architektów oraz osób indywidualnych. Zaliczasz się do którejś z wymienionych grup? Nasze usługi są właśnie dla Ciebie!

Dlaczego warto zdecydować się na skorzystanie z naszych usług?

Jest wiele argumentów, które przemawiają na naszą korzyść i bezpośrednio zachęcają do skorzystania z oferty firmy Dzwonek.W pierwszej kolejności warto zaznaczyć, że doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że dobry projekt to recepta na sprawne przeprowadzenie wszelkich prac związanych z wykonaniem sieci, przyłączy oraz instalacji, dlatego tworząc opracowania,zwracamy uwagę na każdy, nawet najmniejszy szczegół.

Kierujemy się przy tym narzuconymi z góry wymogami, zwłaszcza obowiązującymi aktualnie przepisami prawnymi i przyjętymi rozwiązaniami technicznymi. W codziennej pracy korzystamy ze sprawdzonych nowoczesnych technologii, co ułatwia i przyspiesza opracowywanie różnego typu projektów. Nieustannie dążymy do perfekcji, stawiając na fachowość i profesjonalizm oraz podnosząc swoje kwalifikacje i rozwijając się, co pozwala nam konsekwentnie poprawiać jakość świadczonych usług, a także stawiać sobie coraz wyższe cele.

Naszym atutem jest bogate doświadczenie – firma Dzwonek działa na rynku od listopada 2015 roku. W tym czasie udało nam się z powodzeniem zrealizować ponad 2000 projektów sieci wodociągowych i kanalizacyjnych, sieci i przyłączy gazowych, instalacji sanitarnych w budynkach usługowych, magazynowych i handlowych oraz instalacji sanitarnych. Pokazuje to, że naprawdę warto nam zaufać, ponieważ znamy się na tym, co robimy!

Zapraszamy do współpracy i skorzystania z profesjonalnych usług projektowych, spełniających najwyższe standardy jakościowe. Masz jeszcze jakieś pytania? Chcesz uzyskać dodatkowe informacje? Skontaktuj się z nami właśnie teraz, a służąc fachową poradą, rozwiejemy wszelkie wątpliwości!